Inner Wheel Salo

Hyväksytty IIW:iin 9.2.1976
Yhdistysrekisteriin 15.12.1992

Kokous: Kuukauden toinen keskiviikko klo 18.00,

Salon Seurahuone, Asemakatu 1, 24100 Salo, ellei toisin sovita
Opastus: Google Maps, Street View,   Uudet sivutVanhat nettisivut,

Ohjelma:  Syksy2013- Kevät2014

Ke 11.09.13  klo 18 Vuosikokous Salon Seurahuoneella

Ke 16.10.13 klo 19 Katri-Helena musikaali Astrum Keskuksessa

Su 20.10.13 klo 10 Syyspiirikokous Kuopiossa  – IW-rally

Ke 13.11.13 klo 18 AMIS /esittely / illallinen

Ke 11.12.13 klo 18 Joulupäivällinen Wiurilassa

Ke  8. 1. 14 klo 18 Piirin puheenjohtajan vierailu Salon Seurahuoneella

Ke  5. 2.14 klo 18 Hallituksen kokous Merja Lehtisellä

Ke 12. 2.14 klo 18 Vaalikokous/vieraana Hanna Saario, Seurahuone

To 12. 3.14 klo 17.30 Veturitalli + Ravintola Vilho

La 15. 4.14                Kevätpiirikokous Turussa

Ke  9. 4.14 klo 18 Yritysvierailu

Ke 14. 5.14 klo 18 Intia-ilta / Päivi Kirjonen, Seurahuone

Ke 11. 6.14              Söderlångvik/Kartanoretki-lähtöaika myöhemmin

 

 

Organisaatio

Hallitus 2013 – 2014
Titteli Nimi mobile E-mail Info
 Presidentti  Merja Lehtinen  +358 (0) 40 5417680 merja.lehtinen@tpprofiitti.fi  
Varapresidentti  Raili Heikinheimo  +358 (0) 40 574 0284  raili.heikinheimo@gmail.com  
Past presidentti  Seija Kaija  +358 (0) 50 540 9206  seija.kaija@seutuposti.fi  
 1. Sihteeri  Marjukka Nurmi  +358 (0) 40 844 1067  marjukka.nurmi@salontilipalvelu.com  
 2. Sihteeri  Riitta-Maija Virtanen  +358 (0) 44 727 4320  riitta-maija.virtanen@srkv.fi  
 rahastonhoitaja  Pirjo Heinonen  +358 (0) 40 577 0946  heinonen.pirjo@smail.fi  d141 sihteeri
klubimestari  Tarja Fagerström  +358 (0) 400 533 158  tarja.fagerstrom@gmail.com  
 iso  Leila Räsänen  +358 (0) 50 442 6633  myynti@leipyoli.com  
jäsen  Taina Fontell  +358 (0) 40 567 5739  tainafontell@gmail.com  
IT-vastaava  Irma Laakkio  +358 (0) 50 5929 555  irma.laakkio@salo.fi  


Hallitus 2013 – 2014

  • Presidentti Merja Lehtinen
  • Varapresidentti Raili Heikinheimo
  • Past presidentti Seija Kaija
  • 1. sihteeri Marjukka Nurmi
  • 2. sihteeri Riitta-Maija Virtanen
  • Rahastonhoitaja Pirjo Heinonen
  • Klubimestari Tarja-Leena Fagerström
  • ISO Leila Räsänen
  • Jäsen Taina Fontell
  • Jäsen/nettivastaava Irma Laakkio

Entiset presidentit

         

2012 – 2013 Seija Kaija

2011-2012 Taina Fontell
2010 – 2011 Irma Laakkio
2009 – 2010 Leila Räsänen
2008 – 2009 Tarja Fagerström
2007 – 2008 Pirkko Lönnqvist
2006 – 2007 Pirkko Lönnqvist
2005 – 2006 Senta-Synnöve Salmi
2004 – 2005 Pirjo Heinonen
2003 – 2004 Marja Kyrölä
2002 – 2003 Riitta Tuominen
2001 – 2002 Maija Pöyhönen
2000 – 2001 Tarja Tuominen
1999 – 2000 Leila Kuosa
1998 – 1999 Pirkko Nurmi
1997 – 1998 Viola Säde-Salonen
1996 – 1997 Elisa Parkkinen
1995 – 1996 Maija-Liisa Leino
1994 – 1995 Ritva Suominen
1993 – 1994 Helinä Räike
1992 – 1993 Kaarina Jakonen
1991 – 1992 Aulikki Uoti
1990 – 1991 Silla Stenfors †
1989 – 1990 Sirkka Lehtinen
1988 – 1989 Elisabeth Kallio
1987 – 1988 Maija-Leena Markelin
1986 – 1987 Leena Vuorio
1985 – 1986 Pirjo Ruska
1984 – 1985 Anja Lehmus †
1983 – 1984 Sirkka Uotila †
1982 – 1983 Soile Rinne
1981 – 1982 Sanelma Bastman
1980 – 1981 Lea Huttunen †
1979 – 1980 Signe Leino
1978 – 1979 Meeri Vähäkylä
1977 – 1978 Ritva Kulmala
1976 – 1977 Senta-Synnove Salmi †

 

Jäsenet (34)

Jäsenten yhteystiedot näkyvät vain sisäänkirjautuneille käyttäjille (Linkki)

Päivi Attila,
Tarja-Leena Fagerström,
Taina Fontell
Raili Heikinheimo
Pirjo Heinonen
Seija Kaija
Taina Kirves-Järvinen
Elina Kontio
Leila Kuosa
Marja Kyrölä
Irma Laakkio
Merja Lehtinen
Eveliina Lehtinen
Sirkka LehtinenMaija-Liisa Leino
Pirkko Lönnqvist
Kaarina Nummi
Marjukka Nurmi
Marjaana Piispa
Helena Pukari
Aino Rannikko
Pirjo Ruska
Leila Räsänen
Airi Saario
Elina Suonio-Peltosalo
Viola Säde-Salonen
Tarja Tuominen
Riitta Tuominen
Pirkko Uusitalo
Jaana Uusitalo
Anne Vainio
Riitta-Maija Virtanen
Leena Vuorio
Ritva Wahlsten

 

 

 Posted by at 17:21