Kansallinen Neuvosto toimikaudella 2013 – 2014

372
Presidentti / President
Maija-Leena Virta-Kangas
Vesaisentie 29,   90150 Oulu
+358 40 5412 724,   maija-leena.virta-kangas@elisanet.fi
Varapresidentti / Vice President
Marja Kyrölä

Kumionpääntie 134,   25160 Tuohittu
+358 40 760 9628,   marja.kyrola@salo.fi
Rahastonhoitaja / Treasurer
Maarit Ojansuu

Tahvanankatu11,   20400 Turku
+358 40 733 8339,   maarit.ojansuu@pp.inet.fi
Mervi Nieminen, Knasnallisen Neuvoston sihteeri Raija Hänninen, Kansallisen Neuvoston past presidentti 13-14
Sihteeri / Secretary
Mervi Nieminen

Luostarinkatu 10 as. 52,   20700 Turku
+358 50 3458115,   nieminen.mervi1@gmail.com
Edellinen presidentti / Past President
Raija Hänninen

Vääksyntie 217,   19700 Sysmä
+358 44 7134 511,   raija.hanninen@sysma.fi

Jäsenet

Eila Kurkko, piiripueenjohtaja 139 13-14 Kirsti Hintikka, piiripuheenjohatja 140 13-14
Piiri 139
Puheenjohtaja / Chairperson
Eila Kurkko
Viskaalintie 6,   80230 Joensuu
+358 44 328 1243,   eila.kurkko@luukku.com
Piiri 140
Puheenjohtaja / Chairperson
Kirsti Hintikka
Hakatie 4 B,  92130 Raahe
+358 50 5413 076,  hintikka.kirsti@omanetti.fi
Hilkka Urho piiripuheenjohtaja 141 13-14 Raija Partanen
Piiri 141
Puheenjohtaja / Chairperson
Hilkka Urho
Kaidekatu 10, 20660 Littoinen,   20660 Littoinen
+358 400 98 0452,   hilkka.urho@partisan.inet.fi
Piiri 142
Puheenjohtaja / Chairperson
Raija Partanen
Järnefeltinkatu 13 A 12,   04400  Järvenpää
+358 400 936 325,   pari.partanen@kolumbus.fi

IWF:n voimassa oleva arkun tietoteema on Koko-Suomi

 Posted by at 15:06