KN 2012-2013

 
Presidentti / President
Maija-Leena Virta-Kangas
Vesaisentie 29,   90150 Oulu
+358 40 5412 724,   maija-leena.virta-kangas@elisanet.fi
Varapresidentti / Vice President
Marja Kyrölä

Kumionpääntie 134,   25160 Tuohittu
+358 40 760 9628,   marja.kyrola@salo.fi
Rahastonhoitaja / Treasurer
Maarit Ojansuu

Tahvanankatu11,   20400 Turku
+358 40 733 8339,   maarit.ojansuu@pp.inet.fi
Sihteeri / Secretary
Mervi Nieminen

Luostarinkatu 10 as. 52,   20700 Turku
+358 50 3458115,   nieminen.mervi1@gmail.com
Edellinen presidentti / Past President
Raija Hänninen

Vääksyntie 217,   19700 Sysmä
+358 44 7134 511,   raija.hanninen@sysma.fi

Jäsenet

Piiri 139
Puheenjohtaja / Chairperson
Helena Raunio
Teräksentie 14 as 3,   33960 Pirkkala
+358 40 778 0760,   helena.raunio@kolumbus.fi
Piiri 140
Puheenjohtaja / Chairperson
Taru Niemi
Savonkatu 19-25 as 12,   87100 Kajaani
+358 50 552 8647,   taru.niemi@hotmail.fi
Piiri 141
Puheenjohtaja / Chairperson
Helena Pihlava
Kivivahe 5,   26200 Rauma
+358 40 596 2637,   helena.pihlava@gmail.com
Piiri 142
Puheenjohtaja / Chairperson
Marja Tuhti
Helsingintie 29,   02710 Espoo
+358 50 533 0180,   marja@tuhti.fi

IWF:n voimassa oleva arkun tietoteema on Neuvosto

 Posted by at 10:45